For Fishing / PROMO AKCE VIPA - 3. Ročník

Publikováno 2018-01-01

Vážení a milí zákazníci,

v letošním roce 2018 bychom vás rádi pozvali nejenom na tradiční již 3. ročník promoakce VIPA v naší kamenné prodejně, ale tentokrát se uvidíme i v našem stánku na výstavě For Fishing v PVA Letňanech ve dnech 15. - 18.2.2018. Během výstavy na For Fishing vám představíme výběr z těch nejlepších produktů značky Trabucco co se týče prutů a navijáků. Zde bude možno zakoupit pouze pruty, veškerý ostatní sortiment bude k dostání v naší kamenné prodejně.

V prodejně se můžete také těšit na již tradiční ukázky a předvádění zboží, především modelů feederových prutů a navijáků.  Představíme řady krmení Trabucco a provedeme Vás správným postupem míchání a celou přípravou. Máme pro vás připravené akční ceny pro starší modely prutů a navijáků a ostatního zboží.

Speciální cena se bude týkat i celého mořského programu (plovoucí obleky, multiplikátory, gumové nástrahy, pilkery atd).

V době promo akce bude nastavena speciální promo cena na všechny výrobky.

To vše se bude konat v příjemné domácí atmosféře kamenného obchodu, podpořené velkým stanem. Jako poděkování za nákup je pro naše zákazníky zajištěno pohoštění v podobě domácího gulášku, klobásky a pivečka. :)

Těšíme se na vaší návštěvu,

kolektiv VIPA.